Ramho Obrazy - rámované reprodukce Logo Ramho Obrazy.cz - obrazy, obrázky, dekorace-obrazy do bytuObrazy si vyberete a objednáte v odděleních Obrazy dekorace

Motivy obrazů jsou tištěny na nejmodernějších tiskařských strojích na pravé plátno o vysoké gramáži. Plátno je napnuto na dřevěných blindrámech. Nepotřebujete další rámování. Boky rámu jsou přetaženy plátnem a to bez zmenšení motivu. To co vidíte na náhledech tak také budete mít na zdi. Plátno je přichyceno až na zadní straně rámu. Motiv na sebe i při rozestupech navazuje. Doporučený rozestup mezi jednotlivými díly je 4 cm. Toto se samozřejmě týká vícedílných obrazů. Plátna jsou ve finální části výroby opatřena UV lakem pro zajištění stálobarevnosti, která je garantována u barev výrobcem na 99 let. Lak brání mírnému mechanickému poškození plátna. K obrazu Vám přibalujeme v dostatečném počtu hmoždinky (pro 6 mm otvor) a šroubovací skobičky. V levém spodním rohu jednotlivých dílů je označení, které říká o jaký díl ze sady se jedná. Např. "3/5" znamená třetí díl z pětidílného obrazu (5D). Bráno z levé strany. Obrazy jsou vyrobeny ve špičkové kvalitě. Můžete je vystavit na sluníčku a při úklidu přetřít vlhkým hadříkem. Nejedná se o běžně dostupný výrobek na trhu. Obchodech, hypermarketech a pod. Motivy jsou naším vlastnictvím. Jinde je nekoupíte. Odlište se od běžné levné komerce.


Klikněte na banner


Kupujte krásu a kvalitu.
Několik ukázek dekorací v interiérech zákazníků
          Klikněte pro zvětšení          
                    
   
 
 
   
   
   

   

  

     

    
   
   
   
    
    
    

Detaily


  

Ukázky motivů dekorací v tiskové kvalitě - detaily
Zde se můžete podívat na několik ukázek výřezů z motivů v tiskové kvalitě. Víte co kupujete. Nemůžeme ručit za nastavení Vašeho monitoru kdy se zobrazení může nepatrně lišit. Také plátno "vezme" trochu ostrosti, ale u dekorací to jen umocní výsledný efekt. Na konci těchto několika ukázek pak máte možnost podívat se na samostatné stránce na takřka všechny nabízené motivy. Číslování je bez počátečních písmen. Vyberete si např. motiv F505 (5D) nebo D505 (4D) pro oba platí náhled 505.
Pro zobrazení detailů všech motivů dekorací VSTUPTE

Pro zobrazení detailů všech motivů dekorací VSTUPTE